LOGOWANIE

JP2 Oczekiwane Pokolenie

ZAKOŃCZONY

Sztuka opowiada o Karolu Wojtyle zanim został Świętym Janem Pawłem II. Ze względu na zainteresowania teatralne Karola Wojtyły, pokazuje także aktorskie przesądy, których aktorzy przestrzegają także w dzisiejszych czasach.

KUP TERAZ

Sztuka opowiada o Karolu Wojtyle zanim został Świętym Janem Pawłem II. Ze względu na zainteresowania teatralne Karola Wojtyły, pokazuje także aktorskie przesądy, których aktorzy przestrzegają także w dzisiejszych czasach. W spektaklu widz znajdzie ciekawostki z życia Karola Wojtyły, m.in. zamiłowanie do sportu oraz wiele cytatów „Naszego Papieża”. Spektakl pokazuje siłę przebaczenia oraz łączenia pokoleń, które mimo różnic potrafią mówić jednym językiem.
Sztuka rozgrywa się w garderobie, przed próbą generalną „Tryptyku rzymskiego” oraz już faktycznie na teatralnych deskach. Jednak tuż przed wyjściem na scenę okazuje się, iż reżyser jeszcze nie dojechał i próba generalna „wisi na włosku” … Po zawirowaniach w zespole aktorskim, dyrektor wzywa „na dywanik”. Czy premiera się odbędzie…?
Ta sztuka to lekcja historii o wybitnym Polaku, Jego zasługach dla kraju i świata, ale przede wszystkim dawka informacji przekazana w niekonwencjonalny sposób. Jest to spektakl komediowy przeznaczony dla młodzieży w każdym wieku, na którym można się wzruszyć, ale i serdecznie pośmiać

Autor scenariusza i reżyser: Jan Korwin-Kochanowski
Obsada:
Agata Darnowska
Jan Korwin Kochanowski
Renata Pałys
Marek Wolny

Dźwięk: Bogdan Czyszczan

Światła: Krzysztof Gocaliński

Opieka techniczna: Bogdan Kofin

 

 

 

Czas trwania:
74

Kategoria:
Spektakl

Produkcja:
Krakowski Teatr Komedia

Premiera:
01.04.2021, 19:00

© Krakowski Teatr Komedia. All rights reserved | Kontakt
Odbyła się xxx i tralala tralalala tralalala